درباره امپکس

نمایشگاه امپکس ۱

اولین نمایشگاه صنعت کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته با نام امپکس در ۴ سالن به مساحت حدود ۳۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی مفید با حضور ۷۶ شرکت ایرانی و خارجی از کشورهای ایتالیا، آلمان، چین و ترکیه در سال ۱۳۹۱ در هتل المپیک تهران برگزار شد. افتتاحیه این نمایشگاه با حضور مقاماتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، نهاد ریاست جمهوری، مسئولین مجمع امور صنفی، روسای تشکل ها، سفیر عراق، مدیران بانکی و مدیران شرکت های تولیدکننده کفش،کیف، چرم و پوشاک برگزار گردید. تشکیل کلاسهای آموزشی طراحی و مدل گیری کفش توسط اساتید برجسته ایتالیایی از برنامه های جانبی نمایشگاه امپکس ۱ بود.

نمایشگاه امپکس ۲

دومین نمایشگاه بین المللی در زمینه صنعت کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته از تاریخ ۲ الی ۵ مهر ۹۲ در مرکز نمایشگاهی هتل بین المللی المپیک تهران با حضور بیش از ۱۱۰ شرکت ایرانی و ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، ترکیه و آلمان در ۶ سالن با ۶۰۰۰ متر مربع فضا با رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال اول برگزار گردید. این نمایشگاه با استقبال بازدیدکنندگان و تجار از کشورهای مختلف نظیر روسیه، ارمنستان، گرجستان، ترکیه، عراق، امارت، افغانستان، پاکستان، کویت، هندوستان، ایتالیا، رومانی و آلمان مواجه شد.

نمایشگاه امپکس ٣

سومین نمایشگاه بین المللی امپکس در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی که از سور مقام معظم رهبری اعلام گردید، از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۳ برگزار شد. در سایه درایت و اندیشه جمعی و همدلی عالی کلیه تشکل های صنفی و صنعتی در حوزه کفش، کیف، چرم، ماشین آلات و صنایع وابسته، نمایشگاهی مبتنی بر تکنولوژی و دانش روز دنیا شکل گرفت. این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد اهدافی همچون افزایش سطح کیفی تولیدات، بهینه سازی توزیع محصولات در حد معیارهای جهانی، پاسخگویی به سلایق متنوع بازارهای رقابتی در داخل و خارج از کشور، دسترسی تولیدکنندگان ایرانی به بازارهای منطقه و توسعه صادرات کشور عزیزمان ایران داشت.

نمایشگاه امپکس ٤

نمایشگاه امپکس ٤ با همکاری تشکل های صنفی و صنعتی متشکل از اتحادیه صنف کفاشان دستدوز تهران، اتحادیه صنف سراجان تهران، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم مصنوعی ایران، اتحادیه صنف کفشهای ماشینی و لاستیکی، اتحادیه صنف فروشندگان چرم طبیعی و مصنوعی و لوازم کفش، انجمن صنایع چرم ایران و جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران از تاریخ ۶ الی ۹ آذر ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. از اهداف این نمایشگاه میتوان به بسترسازی مناسب برای ورود سرمایه گذاران خارجی، آشنایی با تکنولوژی و صنعت روز دنیا، هموار نمودن عرصه رقابت بین تولیدکنندگان و بهینه سازی نظام توزیع محصولات اشاره کرد.

نمایشگاه امپکس ۵

امپکس ۵ از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ آذرماه ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۲۸۰ تولیدکننده برتر و صاحب نام کشور و همچنین نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، آلمان ، چین، ترکیه، پاکستان، تایلند و تایوان در وسعت ۲۲۰۰۰ مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید. هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه صادرات، ارتقاء در حوزه فناوری تولید و دستیابی به دانش روز دنیا بوده که طی برگزاری ۵ دوره نمایشگاه به رشد فزاینده ای رسیده است.

نمایشگاه امپکس ۶

ششمین نمایشگاه صنعت کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته (امپکس۶) در تاریخ ۰۳/۰۸/۹۶ الی ۰۶/۰۸/۹۶ با حضور بیش از ۲۵۰ تولیدکنندگان برتر و صاحب‌نام کشور و همچنین نمایندگانی از کشورهای آلمان ۷ شرکت، ایتالیا ۲۰ شرکت، ترکیه ۳۰ شرکت، چین ۸۶ شرکت، پاکستان ۵ شرکت و تایلند، تایوان، در سالن‌های ۲۵-۱۳-۱۲-۱۱-۱۰-۹-۸ واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حدود ۲۰۰۰۰ متر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با هدف توسعه صادرات و ارتقاء در امر فناوری و دست‌یابی به دانش روز دنیا در صنعت چرم و کفش و صنایع وابسته برگزار گردید.

نمایشگاه امپکس ٧

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته (امپکس ٢٠١٨) در سال ١٣٩٧ با حضور بیش از ١٠٠ شرکت داخلی وخارجی (ترکیه، ایتالیا، چین و آلمان در چهار سالن واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حدود ١٥٠٠٠ متر با هدف توسعه صادرات و ارتقاء در امر فناوری و دست یابی به دانش روز دنیا درصنعت چرم و کفش و صنایع وابسته برگزار گردید. در نمایشگاه فوق مراودات تجاری بین شرکتهای تولیدی ایران و ترکیه و همچنین ایران و ایتالیا انجام شد که این امر باعث ارتقا و کیفیت محصولات تولیدی و آشنایی بیشتر شرکتهای تولیدی کشور با فناوری روز دنیا گردید. خوشبختانه نمایشگاه امپکس اینک به آوردگاهی تبدیل شده که میتوان سرمایه گذاران خارجی را جذب و با مشارکت آنها در بخش تولید موجبات بهبود کیفیت و تعدیل قیمت تمام شده تولیدات را فراهم نماید. امید است در شرایط فعلی کشور که استکبار جهانی ما را تحت فشار اقتصادی قرار داده بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه پیشبرد اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت قهرمان ایران و خروج از شرایط کنونی برداریم تا بتوانیم سهمی از بازار جهانی را داشته باشیم و چرخه تولید به حرکت در آمده و مجددا این صنعت جایگاه خود را در جهان پیدا نماید.
فارسی